Кыргыз Республикасынын Экономика жана коммерция министрлиги борбордук аппаратынын жана Аймактар аралык башкармалыгынын мамлекеттик жарандык кызматтын кенже, улук жана башкы административдик кызмат орундарына кадрлардын резервине кирүү үчүн ачык сынактын катышуучуларынын ТЕСТИРЛӨӨ ГРАФИГИ:

Вакансии
08-Декабрь 2023-ж.
573

Урматтуу сынактын катышуучулары!

Тестирлөө Кыргыз Республикасынын Министрлер Кабинетине караштуу Мамлекеттик кызмат жана жергиликтүү өз алдынча башкаруу иштери боюнча мамлекеттик агенттигинин Тестирлөө борборунда, 3-кабатта 301-каб. өткөрүлөт.

Тестирлөө борбору Бишкек ш., Чүй пр., 122 (Чүй пр. жана Панфилов көч. кесилиши) жайгашкан.

Катышуучуларды каттоо паспорт менен жүргүзүлөт, эгерде жүйөлүү себептер менен паспорту жок болгон учурда (алмаштыруу же жоготууну ырастаган тиешелүү документтерди көрсөтүү менен) ишке ашырылат.

Каттоого алдын ала келүүңүздү суранабыз, тестирлөөнүн катышуучуларын каттоо тестирлөө башталганга чейин жарым саат калганда аяктайт!


Аталыш / сынакка катышуучулардын тизмеси 

Тестирлөөнү өткөрүү убактысы

Тестирлөөнү өткөрүү күнү

Административдик кызмат орундарынын башкы тобу боюнча:

1

макроэкономика, мониторинг, пландаштыруу, талдоо жана баалоо, региондук саясатты өнүктүрүү чөйрөсүндө:

  1. Абдубачаев Мирбек Рысбекович;
  2. Асанкулов Улан Сансызович;
  3. Жакупбеков Эмилбек Токтосунович;
  4. Жумалиева Ыкыбал Камбаралиевна;
  5. Оморов Эркинбек Темирбекович;
  6. Сырдыбаев Айбек Жайчибекович;
  7. Токторбаева Калина Авлабековна;
  8. Чыныбаев Исламбек Адамкулович;
  9. Эралиева Жазгул Мухтаровна.

9:30

Тестке катышуучуларды каттоо тестирлөө башталганга чейин жарым саат калганда аяктайт

2023-жылдын 

25-декабрь

Административдик кызмат орундарынын улук тобу боюнча

2

маалыматтык технологиялар чөйрөсүндө:

  1. Бакытов Тариел Бакытович.


11:10

Тестке катышуучуларды каттоо тестирлөө башталганга чейин жарым саат калганда аяктайт

2023-жылдын 

25-декабрь

3

укуктук колдоо жана экспертиза чөйрөсүндө:


  1. Кубатбекова Айзат Кубатбековна;
  2. Насиров Аким Кенешбекович;
  3. Нурманбетов Слан Нурманбетович;
  4. Суранбаев Бакай Асылбаевич;
  5. Суюмбаев Бакыт Рыспаевич;
  6. Чокиева Алина Эмильбековна;
  7. Эркинбаев Урматбек Эгенбердиевич.


11:10

Тестке катышуучуларды каттоо тестирлөө башталганга чейин жарым саат калганда аяктайт

2023-жылдын 

25-декабрь

4

макроэкономика, мониторинг, пландаштыруу, талдоо жана баалоо, региондук саясатты өнүктүрүү чөйрөсүндө:

  1. Асанкулов Улан Сансызович;
  2. Байгашкаева Мадина Замирбековна;
  3. Доолотбаев Адилет Суйорбекович;
  4. Жумалиева Ыкыбал Камбаралиевна;
  5. Мыктыбекова Айдана Мыктыбековна;
  6. Оморов Эркинбек Темирбекович;
  7. Сырдыбаев Айбек Жайчибекович;
  8. Чокиева Алина Эмильбековна;
  9. Чыныбаев Исламбек Адамкулович;
  10. Чыныбаева Римма Кубанычбековна;
  11. Эралиева Жазгул Мухтаровна.


14:00

Тестке катышуучуларды каттоо тестирлөө башталганга чейин жарым саат калганда аяктайт

2023-жылдын 

25-декабрь

5

мамлекеттик сатып алуулар чөйрөсүндө:

  1. Байгашкаева Мадина Замирбековна;
  2. Жакупбеков Эмилбек Токтосунович;
  3. Ибраймакунова Динара Омурбековна;
  4. Каримов Алибек Абдыганиевич;
  5. Тупчибаева Асель Абдуманнаповна.


11:10

Тестке катышуучуларды каттоо тестирлөө башталганга чейин жарым саат калганда аяктайт

2023-жылдын 

25-декабрь

6

техникалык жөнгө салуу жана метрология чөйрөсүндө:

  1. Бегалиева Жибек Бактыбековна;
  2. Жунушакунов Канатбек Шейшекеевич;
  3. Калыбеков Улукман Асанович.

14:00

Тестке катышуучуларды каттоо тестирлөө башталганга чейин жарым саат калганда аяктайт

2023-жылдын 

25-декабрь

7

соода саясаты чөйрөсүндө:

  1. Мусабеков Нурмат Болотбекович;
  2. Мыктыбекова Айдана Мыктыбековна;
  3. Мырзаев Рустам Ашымович;
  4. Насирдинова Зарина Кулубековна;
  5. Омуров Адилет Эмильевич;
  6. Эркинбаев Урматбек Эгенбердиевич.

9:30

Тестке катышуучуларды каттоо тестирлөө башталганга чейин жарым саат калганда аяктайт

2023-жылдын 

25-декабрь

Административдик кызмат орундарынын кеңже тобу боюнча

8

Эл аралык кызматташтык жана тышкы жардам чөйрөсүндө:

  1. Алымбаева Айгүл Талантбековна;
  2. Алиев Нурсултан Насырович;
  3. Байбагышов Иманбек Алмазбекович;
  4. Исмаилов Куттубай Бейшенбекович;
  5. Нуржан кызы Жаркынай;
  6. Сулайманова Жылдыз Нурлановна.


14:00

Тестке катышуучуларды каттоо тестирлөө башталганга чейин жарым саат калганда аяктайт

2023-жылдын 

12-декабрь

9

укуктук колдоо жана экспертиза чөйрөсүндө:

  1. Алымкулов Саид Садыгалиевич;
  2. Болотбеков Актан Маратович;
  3. Жумашев Замир Жеңишбекович;
  4. Калыбаев Алинур Элдиярович;
  5. Кожогулов Чубак Эркиндикович;
  6. Кубатбекова Айзат Кубатбековна;
  7. Нурзак кызы Татына;
  8. Садыкова Бермет Мирлановна;
  9. Суранбаев Бакай Асылбаевич;
  10. Суюмбаев Бакыт Рыспаевич;
  11. Тыналиева Рахат Бейшенбековна;
  12. Чекиров Актан Султанович;
  13. Эгембердиев Азамат Абдыталантович.

9:30

Тестке катышуучуларды каттоо тестирлөө башталганга чейин жарым саат калганда аяктайт

2023-жылдын 

25-декабрь

10

макроэкономика, мониторинг, пландаштыруу, талдоо жана баалоо, региондук саясатты өнүктүрүү чөйрөсүндө:

  1. Акматов Темирлан Тургуналыевич;
  2. Андакулова Жыпар Тимуровна;
  3. Аскарбеков Алманбет Даниярович;
  4. Байгашкаева Айчурок Замирбековна;
  5. Исатаева Аяна Нурсультановна;
  6. Исмаилова Бегимай Бейшенбековна;
  7. Исманалиева Калия Алымбековна;
  8. Кенешбеков Сыргак Тимурович;
  9. Койчубаева Каныкей Мухамедовна;
  10. Маматов Азамат Жаныбекович;
  11. Медетов Бай-Мырза Турусбекович;
  12. Номанжан кызы Толгонай;
  13. Нурланова Аяз Нурлановна;
  14. Сартбаев Нурсултан Акбарович;
  15. Турсумбеков Айдин Болотбекович;
  16. Шайназаров Самаган Тынчтыкович.

14:00

Тестке катышуучуларды каттоо тестирлөө башталганга чейин жарым саат калганда аяктайт 

2023-жылдын 

12-декабрь

11 

мамлекеттик сатып алуулар чөйрөсүндө:


  1. Исакова Курманжан Кумарбековна;
  2. Каримов Алибек Абдыганиевич;
  3. Ниязалиева Айгерим Асылбековна;
  4. Нурланова Аяз Нурлановна;
  5. Эгембердиев Азамат Абдыталантович.


14:00

Тестке катышуучуларды каттоо тестирлөө башталганга чейин жарым саат калганда аяктайт

2023-жылдын 

12-декабрь

12

техникалык жөнгө салуу жана метрология чөйрөсүндө:


  1. Амантаев Руслан Нурдинович;
  2. Бейшенкулова Айганыш Эркинбековна;
  3. Касымалиева Эльвира Сабыралиевна;
  4. Раимбеков Рамис Мукашевич;
  5. Тагаев Альберт Абдыжапарович;
  6. Халов Расулбек Шамшиддинович.

15:50

Тестке катышуучуларды каттоо тестирлөө башталганга чейин жарым саат калганда аяктайт 

2023-жылдын 

12-декабрь

13

соода саясаты чөйрөсүндө:


  1. Абдыкеримов Азиз Даниярович;
  2. Ажымамбетова Чинара Качкыновна;
  3. Акматов Темирлан Тургуналыевич;
  4. Андакулова Жыпар Тимуровна;
  5. Аскарбеков Алманбет Даниярович;
  6. Базылбеков Бектур Болотович;
  7. Бейшалиев Адилет Бактыгулович;
  8. Болотбеков Тимур Бекнурович;
  9. Жаанбаев Адилет Абдисаламович;
  10. Жумадилова Каныкей Кубандыковна;
  11. Исакова Курманжан Кумарбековна;
  12. Казиева Наргиза Самирдиновна;
  13. Казыбекова Альвина Эмилбековна;
  14. Калбаева Айдана Ильясовна;
  15. Кенешбеков Сыргак Тимурович;
  16. Мамытов Аслан Таалайбекович;
  17. Медетов Бай-Мырза Турусбекович;
  18. Мукашев Эрмек Медетбекович;
  19. Мусаева Кадича Мусаевна;
  20. Ниязалиева Айгерим Асылбековна;
  21. Номанжан кызы Толгонай;
  22. Сартбаев Нурсултан Акбарович;
  23. Тыналиева Рахат Бейшенбековна;
  24. Шайназаров Самаган Тынчтыкович.

15:50

Тестке катышуучуларды каттоо тестирлөө башталганга чейин жарым саат калганда аяктайт

2023-жылдын 

12-декабрь


          Квалификациялык талаптарга жооп бербегендиктен Министрликтин кадрдык резервине кабыл алуу боюнча ачык сынакка катышууга уруксат берилбейт деп эсептелсин.

кесиптик билим деңгээли белгиленген квалификациялык талаптарына жооп бербегендиктен:

эл аралык кызматташтык жана тышкы жардам чөйрөсүндө:

Доолотбаев Адилет Суйорбекович (улук тобу).

Замирбеков Курманбек Замирбекович (кеңже тобу);

Кубанычбекова Кызжибек Кубанычбековна (кеңже тобу);

Мамашев Эрлан Нурланович (кеңже тобу);

Турдали кызы Альбина (кеңже тобу);

Турсумбеков Айдин Болотбекович (кеңже тобу).

техникалык жөнгө салуу жана метрология чөйрөсүндө:

Таранчиева Мадина Юсуфовна (улук тобу);

Омурбекова Алина Бактыбековна (кеңже тобу).

соода саясаты чөйрөсүндө:

Нурманбетов Слан Нурманбетович (кеңже тобу).


P.S. Кийинки турга өтпөй калган сынактын катышуучуларынын бир айдын ичинде документтерин алууну өтүнөбүз.

Предложения по улучшению сайта
Онлайн кайрылуу