Кыргыз Республикасынын Экономика министрилигинин административдик бош кызмат орундарын ээлөөгө сынактын катышуучуларын тестирлөө графиги:

Вакансии
05-Ноябрь 2019-ж.
2113

Урматтуу бош административдик кызмат орундарын ээлөөгө сынактын катышуучулары!


Тестирлөө Кыргыз Республикасынын Мамлекеттик кадр кызматынын Тестирлөө борборунда, 3-кабатта 301-каб. өткөрүлөт.


Азыркы убакта КР МККнын Тестирлөө борбору Бишкек ш., Чүй пр., 122 (Чүй пр. жана Панфилов көч. кесилиши) жайгашкан. 


Катышуучуларды каттоо паспорт менен жүргүзүлөт, эгерде жүйөлүү себептер менен паспорту жок болгон учурда (алмаштыруу же жоготууну ырастаган тиешелүү документтерди көрсөтүү менен) - аскердик билети, айдоочулук күбөлүгү же кызматтык күбөлүгү менен ишке ашырылат.


Тестке кечикпей келүүңүздөрдү суранабыз!


 №

Бош кызмат орундун аталышы / сынакка катышуучулардын тизмеси 

Тестирлөөнү өткөрүү күнү/ убактысы



ЕАЭБди координациялоо башкармалыгынын начальниги:

Малаев Назарбек Камалдинович;

12 ноября 2019 года / 14-00 часов


Соода саясаты башкармалыгынын соода саясаты жана экспортту өнүктүрүү бөлүмүнүн башчысы:

Джусумалиев Нурлан Садырбекович; 

Жусупова Нуржанат Усенакуновна;

Мурсабекова Индира Муратбековна;

12 ноября 2019 года / 14-00 часов


Оперативдүү экономикалык иштеп чыгуулар бөлүмүнүн башчысы:

  1. Ажикулов Эрлан Замирбекович;
  2. Ашыров Эрмек Анарбекович;
  3. Кенжетаев Арген Жаныбердиевич;
  4. Раимбеков Урмат Есенович;
  5. Султанбаев Улан Садырбаевич;
  6. Сыргатаев Адилет Таалайбекович;
  7. Турдалиев Сергей Женишбекович;
  8. Шаршенова Жанаргуль Бактыгуловна;

15 ноября 2019 года / 10-00 часов


Тышкы байланыштар жана донордук жардамды координациялоо башкармалыгынын донордук жардамды координациялоо бөлүмүнүн башчысы:

  1. Абдувапова Назира Каныбековна;
  2. Абышов Залкарбек Нурыманович;
  3. Ажикулов Эрлан Замирбекович;
  4. Арыков Роллан Айдаралиевич;
  5. Асилбеков Нурдоолот Асилбекович;
  6. Ашыров Эрмек Анарбекович;
  7. Баянбек Тилек;
  8. Бекболотов Жусуп Замирович;
  9. Душебаев Айбек Туркменович;
  10. Жусупова Нуржанат Усенакуновна;
  11. Кенжебаев Омурбек Абдиназарович; 
  12. Кенжетаев Арген Жаныбердиевич;
  13. Мамасыдыков Нурбек Бекболотович;
  14. Раимбеков Урмат Есенович;
  15. Смаилов Уланбек Асылбекович;


15 ноября 2019 года / 10-00 часов


Салык саясаты башкармалыгынын салык саясаты бөлүмүнүн башчысы:

1.       Алкадырова Сеиль Муканбетовна;

2.       Алманбетов Азат Аясбекович;

3.       Жусупова Нуржанат Усенакуновна;

4.       Кенжетаев Арген Жаныбердиевич;

5.       Маматов Нургазы Кубатбекович;

6.       Омурканов Таалай Джуманович;

7.       Раимбеков Урмат Есенович;

8.       Турдукожоева Перизат Касымжановна;

15 ноября 2019 года / 10-00 часов


Бажы жана тариф саясаты башкармалыгынын бажы саясаты жана тарифтик жөнгө салуу бөлүмүнүн башчысы:

1.     Ажикулов Эрлан Замирбекович;

2.     Болотбек уулу Данияр;

3.     Кенжетаев Арген Жаныбердиевич;

4.     Кочконова Анара Маматкасымовна;

5.     Маматов Нургазы Кубатбекович;

6.     Омурканов Таалай Джуманович;

7.     Раимбеков Урмат Есенович;

8.     Самыкбаев Айдарбек Аманбаевич;

15 ноября 2019 года / 10-00 часов



Салык саясаты башкармалыгынын салык маселелери боюнча түшүндүрүү секторунун башчысы:

1.  Адамбеков Аскар Русланбекович;

2.  Алкадырова Сеиль Муканбетовна;

3.  Алманбетов Азат Аясбекович;

4.  Жусупова Нуржанат Усенакуновна;

5.  Кенжетаев Арген Жаныбердиевич;

6.  Раимбеков Урмат Есенович;

7.  Субанов Нурсултан Жумабаевич;

8.  Турдукожоева Перизат Касымжановна;

15 ноября 2019 года / 10-00 часов


Оперативдүү экономикалык иштеп чыгуулар бөлүмүнүн жетектөөчү адиси:

1.         Акылбекова Жайнагүл Талантбековна;

2.         Алыбеков Азамат Алыбекович;

3.         Алымбаева Сабина Эркиновна;

4.         Ачакеева Айдай Асангариевна;

5.         Бактыбеков Данияр Бактыбекович;

6.         Бейшебаев Улан Магинизович;

7.         Дөөлатбек уулу Шергазы;

8.         Жаасынбеков Мунарбек Жаасынбекович;

9.         Жумабеков Чынгыз Жумабекович;

10.     Жусубалиева Айгерим Жусубалиевна;

11.     Исмаев Данияр Эмилевич;

12.     Исмаилов Адилет Уланбекович;

13.     Казакова Жылдыз Суйундуковна;

14.     Калыдинова Жибек Айниевна;

15.     Кармышев Рай Жоошбекович;

16.     Кожомкулов Аскар Калмырзаевич;

17.     Мамытова Акмаанай Чолпонбаевна;

18.     Маратов Исхан Маратович;

19.     Марс уулу Айтбек;

20.     Маткеримов Мукайтемирлан Жоомартович;

21.     Матсаков Амантур Табылдыевич;

22.     Мураталиев Азамат Табылдиевич;

23.     Муратов Дастан Темирбекович;

24.     Омурбеков Азамат Райканович; 

25.     Ормонова Назгул Каныбековна;

26.     Сагымбаев Елдос Кайратович;

27.     Самыйбекова Жанар Кубанычбековна;

28.     Самыкбаева Айзада Сатындыевна;

29.     Субанов Нурсултан Жумабаевич;

30.     Султаналиев Самат Канатбекович;

31.     Сырдыбаев Айбек Жайчибекович;

32.     Тойчубекова Айнура Тойчубековна;

33.     Тургунбаева Кайыргүл Мавлянкуловна;

34.     Турдумбеков Улукбек Маратович;

35.     Туркебаева Айдай Асантаевна;

36.     Уланбеков Талантбек Уланбекович;

37.     Умаров Асилбек Жусупалиевич;

38.     Усупова Азима Темиркуловна;

39.     Шаршенов Абдымаликбек Кычанович;

40.     Шейше кызы Айзат;

15 ноября 2019 года / 14-00 часов


Экономикалык саясаттын башкы башкармалыгынын кызмат көрсөтүү чөйрөсүн өнүктүрүү саясатын координациялоо бөлүмүнүн жетектөөчү адиси:

1.       Абазбекова Рахат Эмилбековна;

2.       Абышов Залкарбек Нурыманович;

3.       Акылбекова Жайнагүл Талантбековна;

4.       Алыбеков Азамат Алыбекович;

5.       Асылбеков Сталбек Эсенбекович;

6.       Ачакеева Айдай Асангариевна;

7.       Бактыбеков Данияр Бактыбекович;

8.       Бейшебаев Улан Магинизович;

9.       Джунушев Мирлан Шамильевич;

10.   Жайылмышов Дулатбек Алымович;

11.   Жаркынбек уулу Бакыт;

12.   Жусубалиева Айгерим Жусубалиевна;

13.   Исмаев Данияр Эмилевич;

14.   Казакова Жылдыз Суйундуковна;

15.   Калыдинова Жибек Айниевна;

16.   Капаралы кызы Аида;

17.   Кенжебаева Жылдыз Кубанычбековна;

18.   Кожомкулов Аскар Калмырзаевич;

19.   Маратов Исхан Маратович;

20.   Матсаков Амантур Табылдыевич;

21.   Мураталиев Азамат Табылдиевич;

22.   Нурматов Чынгыз Айтматович;

23.   Омурбеков Азамат Райканович; 

24.   Ормонова Назгул Каныбековна;

25.   Сагымбаев Елдос Кайратович;

26.   Самыйбекова Жанар Кубанычбековна;

27.   Самыкбаева Айзада Сатындыевна;

28.   Тентимишева Акылай Азаматовна;

29.   Тойчубекова Айнура Тойчубековна;

30.   Толукбаев Бакыт Куанычбекович;

31.   Тургунбаева Кайыргүл Мавлянкуловна;

32.   Турдумбеков Улукбек Маратович;

33.   Туркебаева Айдай Асантаевна;

34.   Умаров Асилбек Жусупалиевич;

35.   Усупова Азима Темиркуловна;

36.   Шаменова Кундуз Шаменовна;

37.   Шекербеков Элтуран Шекербекович;

18 ноября 2019 года / 10-00 часов


Экономикалык саясаттын башкы башкармалыгынын программаларды мониторингдөө жана экспертизалоо бөлүмүнүн жетектөөчү адиси:

1.    Абазбекова Рахат Эмилбековна;

2.    Абышов Залкарбек Нурыманович;

3.    Адамбеков Аскар Русланбекович;

4.    Ажиева Мильжана Мирлановна;

5.    Акылбекова Жайнагүл Талантбековна;

6.    Алыбеков Азамат Алыбекович;

7.    Асылбеков Сталбек Эсенбекович;

8.    Ачакеева Айдай Асангариевна;

9.    Бактыбеков Данияр Бактыбекович;

10.       Бактыбекова Карина Бактыбековна;

11.       Бейшебаев Улан Магинизович;

12.       Бекболотов Жусуп Замирович;

13.       Жаркынбек уулу Бакыт;

14.       Жусубалиева Айгерим Жусубалиевна;

15.       Исмаев Данияр Эмилевич;

16.       Исмаилов Адилет Уланбекович;

17.       Ишенбай кызы Айдай;

18.       Калыдинова Жибек Айниевна;

19.       Капаралы кызы Аида;

20.       Кармышев Рай Жоошбекович;

21.       Кенжебаева Жылдыз Кубанычбековна;

22.       Кожомкулов Аскар Калмырзаевич;

23.       Кубанычбек кызы Диана;

24.       Маратов Исхан Маратович;

25.       Марс уулу Айтбек;

26.       Матсаков Амантур Табылдыевич;

27.       Мураталиев Азамат Табылдиевич;

28.       Муратов Дастан Темирбекович;

29.       Назаров Мирлан Бакытбекович;

30.       Нурланбеков Адилет Нурланбекович;

31.       Омурбеков Азамат Райканович; 

32.       Ормонова Назгул Каныбековна;

33.       Орозалиева Айкерим Орозалиевна;

34.       Русланова Айдай Руслановна;

35.       Сагымбаев Елдос Кайратович;

36.       Самыйбекова Жанар Кубанычбековна;

37.       Самыкбаева Айзада Сатындыевна;

38.       Сырдыбаев Айбек Жайчибекович;

39.       Талантбекова Мээрим Талантбековна;

40.       Тентимишева Акылай Азаматовна;

41.       Тойчубекова Айнура Тойчубековна;

42.       Турдумбеков Улукбек Маратович;

43.       Туркебаева Айдай Асантаевна;

44.       Умаров Асилбек Жусупалиевич;

45.       Усубакунова Мадина Төлөгөновна;

46.       Усупова Азима Темиркуловна;

47.       Шаменова Кундуз Шаменовна;

48.       Шекербеков Элтуран Шекербекович;

49.       Элмирбеков Дастанбек Элмирбекович;

18 ноября 2019 года / 14-00 часов



Оперативдүү экономикалык иштеп чыгуулар бөлүмүнүн башкы адиси:

1.      Абдувапова Назира Каныбековна;

2.      Абышов Залкарбек Нурыманович;

3.      Адамбеков Аскар Русланбекович;

4.      Арыков Роллан Айдаралиевич;

5.      Жайылмышов Дулатбек Алымович;

6.      Калыдинова Жибек Айниевна;

7.      Кармышев Рай Жоошбекович;

8.      Кенжетаев Арген Жаныбердиевич;

9.      Марс уулу Айтбек;

10.  Муратов Дастан Темирбекович;

11.  Раимбеков Урмат Есенович;

12.  Сагымбаев Елдос Кайратович;

13.  Саматов Азамат Кубатбекович;

14.  Самыйбекова Жанар Кубанычбековна;

15.  Субанов Нурсултан Жумабаевич;

16.  Султаналиев Самат Канатбекович;

17.  Сырдыбаев Айбек Жайчибекович;

18.  Ташиева Акзыйнат Жапаркуловна;

19.  Турдалиев Сергей Женишбекович;

20.  Турдукожоева Перизат Касымжановна;

21.  Турдумбеков Улукбек Маратович;

22.  Усенканов Мирлан Бекзатович;

23.  Шаршенова Жанаргуль Бактыгуловна;

  1. Элмирбеков Дастанбек Элмирбекович;

19 ноября 2019 года / 10-00 часов


Уюштуруу-техникалык жана финансылык камсыздоо башкармалыгынын сатып алуулар боюнча жетектөөчү адиси:

  1. Акылбеков Адилет Акылбекович;
  2. Асылбеков Сталбек Эсенбекович;
  3. Бактыбеков Данияр Бактыбекович;
  4. Жайылмышов Дулатбек Алымович;
  5. Жусубалиева Айгерим Жусубалиевна;
  6. Исмаев Данияр Эмилевич;
  7. Кайнарбекова Бактыгуль Кайнарбековна;
  8. Калыдинова Жибек Айниевна;
  9. Марс уулу Айтбек;
  10. Матсаков Амантур Табылдыевич;
  11. Молдалиева Алия Казыбековна;
  12. Нурланбеков Адилет Нурланбекович;
  13. Омурбеков Азамат Райканович; 
  14. Омурканов Таалай Джуманович;
  15. Сагымбаев Елдос Кайратович;
  16. Самыкбаева Айзада Сатындыевна;
  17. Тойчубекова Айнура Тойчубековна;
  18. Тупчибаева Асель Абдуманнаповна
  19. Усупова Азима Темиркуловна;
  20. Шекербеков Элтуран Шекербекович;
  21. Элмирбеков Дастанбек Элмирбекович.

19 ноября 2019 года / 10-00 часов


Предложения по улучшению сайта
Онлайн кайрылуу