Кыргыз Республикасынын Экономика министрилигинин административдик бош кызмат орундарын ээлөөгө сынактын катышуучуларын тестирлөө графиги:

Вакансии
20-Февраль 2020-ж.
1548

Урматтуу бош административдик кызмат орундарын ээлөөгө сынактын катышуучулары!

Тестирлөө Кыргыз Республикасынын Мамлекеттик кадр кызматынын Тестирлөө борборунда, 3-кабатта 301-каб. өткөрүлөт.

Азыркы убакта КР МККнын Тестирлөө борбору Бишкек ш., Чүй пр., 122 (Чүй пр. жана Панфилов көч. кесилиши) жайгашкан. 

Катышуучуларды каттоо паспорт менен жүргүзүлөт, эгерде жүйөлүү себептер менен паспорту жок болгон учурда (алмаштыруу же жоготууну ырастаган тиешелүү документтерди көрсөтүү менен) - аскердик билети, айдоочулук күбөлүгү же кызматтык күбөлүгү менен ишке ашырылат.

Тестке кечикпей келүүңүздөрдү суранабыз!

 

Бош кызмат орундун аталышы / сынакка катышуучулардын тизмеси 

Тестирлөөнү өткөрүү  убактысы

Тестирлөөнү өткөрүү күнү

1

Инвестициялык саясат башкармалыгынын начальниги – 1 шт.б.

  1. Асилбеков Нурдоолот Асилбекович;
  2. Тургунбаев Алиаскар Абдылдаевич;


14:00

2020-жылдын 9-марты 

2

Мамлекеттик менчик саясаты башкармалыгынын мамлекеттик менчикти башкаруу саясаты бөлүмүнүн башчысы – 1 шт.б.


  1. Асилбеков Нурдоолот Асилбекович;
  2. Жусупова Нуржанат Усенакуновна;
  3. Мурсабекова Индира Муратбековна;

14:00

2020-жылдын 9-марты 

3

Пресс-катчы – 1 шт.б.

1.Маматова Махабат Дженалиевна;

14:00

2020-жылдын 9-марты 

4

Бажы жана тариф саясаты башкармалыгынын бажы саясаты жана тарифтик жөнгө салуу бөлүмүнүн жетектөөчү алиси – 1 шт.б.


1.Ачакеева Айдай Асангариевна;

2.Бактыбеков Данияр Бактыбекович;

3.Усупова Азима Темиркуловна.

14:00

2020-жылдын 9-марты 

5

ЕАЭБди координациялоо башкармалыгынын ЕАЭБ менен иштөө бөлүмүнүн башчысы – 1 шт.б. (Б-Б);

  1. Атаев Жаныбек Алтымышбаевич;
  2. Бегалиева Айнура Каниметовна;
  3. Болотбек уулу Данияр;
  4. Кошоков Каныбек Таалайбекович;
  5. Курманалы уулу Нурсултан;
  6. Молдобаева Жазгуль Эриковна;
  7. Мукаев Нурсултан Айдарбекович;
  8. Нуралиев Дастан Ормонбекович;
  9. Омурканов Таалай Джуманович;


14:00

2020-жылдын 9-марты 

6

Мамлекеттик менчик саясаты башкармалыгынын банкроттук саясат жана баалоо иши секторунун башчысы – 1 шт.б.(У-А);


  1. Абдразакова Рабия Рахматуллаевна;
  2. Абышов Залкарбек Нурыманович;
  3. Базиев Арсланбек Таланбекович;
  4. Болотбек уулу Данияр;
  5. Жунушбаев Бакыт Оморбекович;
  6. Жусупова Нуржанат Усенакуновна;
  7. Кошоков Каныбек Таалайбекович;
  8. Мурсабекова Индира Муратбековна; 
  9. Нуралиев Дастан Ормонбекович;
  10. Омурканов Таалай Джуманович;
  11. Субанов Нурсултан Жумабаевич;
  12. Тыналиев Нурлан Суусарбекович;
  13. Шаршенаалиева Кенже Шаршенаалиевна; 


14:00

2020-жылдын 9-марты 

7

Оперативдүү экономикалык иштеп чыгуулар бөлүмүнүн башкы адиси -– 1 шт.б.  (У-Б);


  1. Абдурахманова Мэри Акимжановна;
  2. Абылгасиева Эльнура Советбековна;
  3. Абышов Залкарбек Нурыманович;
  4. Атабаев Канатбек Келдибекович;
  5. Базиев Арсланбек Таланбекович;
  6. Болотбек уулу Данияр;
  7. Исакова Курманжан Кумарбековна;
  8. Нуралиев Дастан Ормонбекович;
  9. Омурканов Таалай Джуманович;
  10. Самыйбекова Жанар Кубанычбековна;
  11. Субанов Нурсултан Жумабаевич;
  12. Сыргыбаев Тахир Керимбекович;
  13. Шаршенаалиева Кенже Шаршенаалиевна;
  14. Шаршенова Жанаргуль Бактыгуловна;


14:00

2020-жылдын 9-марты 

8

ЕАЭБди координациялоо башкармалыгынын интеграцияны өнүктүрүү бөлүмүнүн жетектөөчү адиси – 1 шт.б. (К-А);

  1. Абаскан кызы Айгерим;
  2. Абдурахманова Мэри Акимжановна;
  3. Абылгасиева Эльнура Советбековна;
  4. Абышов Залкарбек Нурыманович;
  5. Ажиева Мильжана Мирлановна;
  6. Алымбаева Сабина Эркиновна;
  7. Анарбекова Алтынай Анарбековна;
  8. Арзыбаев Бексултан Эргешбаевич;
  9. Асаналиева Альбина Кылычбековна;
  10. Атабаев Канатбек Келдибекович;
  11. Бабаев Сулейман Абдулджалялович;
  12. Базарова Гулзат Кучкаралиевна;
  13. Базиев Арсланбек Таланбекович;
  14. Бактыбекова Карина Бактыбековна;
  15. Бапалиев Бекнур Нуралыевич;
  16. Богданов Алексей Сергеевич;
  17. Дөөлатбек уулу Шергазы;
  18. Жекшенбеков Максатбек Жекшенбекович;
  19. Жээнбекова Сабира Жээнбековна;
  20. Исакова Курманжан Кумарбековна;
  21. Каныбек уулу Элимбек;
  22. Касымбек кызы Салтанат;
  23. Кожомкулов Аскар Калмырзаевич;
  24. Кубанычбек кызы Диана;
  25. Майканаев Темерлан Орозбекович;
  26. Мамытова Акмаанай Чолпонбаевна;
  27. Молдогазиева Аида Курманбековна;
  28. Молтоева Малика Эсенгельдиевна;
  29. Монолдорова Перизат Шейшембековна;
  30. Мураталиев Азамат Табылдиевич;
  31. Нагызбек кызы Альбина;
  32. Новак Эдуард Олегович;
  33. Омуралиев Манас Азаматович;
  34. Өмүржанова Ширин Өмүржановна;
  35. Русланова Айдай Руслановна;
  36. Сатыбалдиев Бекмамат Шермаматович;
  37. Сатывалдиева Махабат Калыбековна;
  38. Сулайманкулова Асель Дженишалиевна;
  39. Сулайманова Каухар Каниметовна;
  40. Таласбаева Сабина Азатовна;
  41. Темирбаева-Маданбекова Мээрим Суйоркуловна;
  42. Теңизбекова Асель Теңизбековна;
  43. Чункелеева Салтанат Емилбековна;
  44. Шаменова Кундуз Шаменовна;
  45. Шаршенаалиева Кенже Шаршенаалиевна;


10:00

2020-жылдын    10-марты 

9

Ишкердик саясат башкармалыгынын атаандаштыкты өнүктүрүү бөлүмүнүн адиси – 1 шт.б. (К-Б).

  1. Аалы кызы Жаркынай;
  2. Абаскан кызы Айгерим;
  3. Абдыбекова Жанна Асанбековна;
  4. Ажиева Мильжана Мирлановна;
  5. Анарбекова Алтынай Анарбековна;
  6. Арзыбаев Бексултан Эргешбаевич;
  7. Асаналиева Альбина Кылычбековна;
  8. Асанканов Адилбек Зоодонбекович;
  9. Атабаев Канатбек Келдибекович;
  10. Базарова Гулзат Кучкаралиевна;
  11. Бапалиев Бекнур Нуралыевич;
  12. Дөөлатбек уулу Шергазы;
  13. Жээнбекова Сабира Жээнбековна;
  14. Исакова Курманжан Кумарбековна;
  15. Кайнарбекова Бактыгуль Кайнарбековна;
  16. Кожомкулов Аскар Калмырзаевич;
  17. Майканаев Темерлан Орозбекович;
  18. Молдогазиева Аида Курманбековна;
  19. Мураталиев Азамат Табылдиевич;
  20. Омуралиев Манас Азаматович;
  21. Орозбакова Салтанат Асанкуловна;
  22. Өмүржанова Ширин Өмүржановна;
  23. Сатывалдиева Махабат Калыбековна;
  24. Сулайманова Каухар Каниметовна;
  25. Таалайбекова Эльнура Таалайбековна;
  26. Таласбаева Сабина Азатовна;
  27. Усупова Азима Темиркуловна;
  28. Чункелеева Салтанат Емилбековна;
  29. Шаменова Кундуз Шаменовна;
  30. Шаршенаалиева Кенже Шаршенаалиевна;
  31. Шекербеков Элтуран Шекербекович;


14:00

2020-жылдын     10-марты 


Предложения по улучшению сайта
Онлайн кайрылуу